Imaginea pentru R88L-EA-AF-0303-0686 nu este disponibilă
R88L-EA-AF-0303-0686
Numărul produsului DigiKey
R88L-EA-AF-0303-0686-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
R88L-EA-AF-0303-0686
Descriere
LINEAR ACTUATOR MOTOR 230/400V
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Axă liniară – 27,008" (686,00mm) Motor liniar – 230, 400V c.a.
Categorie
Tensiune - Nominală
230, 400V c.a.
Producător
Omron Automation and Safety
Construcție
Motor liniar
Serie
Acuratețe
±1um
Ambalaj
Vrac
Accelerație
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip
Axă liniară
Raport reducere treaptă de viteză
Tip motor
Tip feedback
Codificator liniar
Lungime cursă
27,008" (686,00mm)