K3MA-F 24VAC/VDC
Numărul produsului DigiKey
K3MA-F24VAC/VDC-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
K3MA-F 24VAC/VDC
Descriere
COUNTER LCD 5 CHAR 24V PANEL MT
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Tahometru 24V c.a./c.c. Montare panou
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
K3MA-F 24VAC/VDC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip intrare
Fără tensiune, Tensiune
Producător
Omron Automation and Safety
Tip ieșire
Serie
Tensiune - Alimentare
24V c.a./c.c.
Ambalaj
Vrac
Resetare
Stare piesă
Activ
Dimensiuni decupare panou
Dreptunghiular - 92,00mm x 45,00mm
Tip
Tahometru
Tip montare
Montare panou
Mod operare
Sus
Stil terminație
Bornă cu șurub
Rată contorizare
5kHz
Protecție la infiltrare
IP66 - Etanșat împotriva prafului, Rezistent la apă
Format oră
Temperatură de funcționare
-10°C – 55°C
Număr de caractere pe rând
5
Greutate
0,441lb (200,03g)
Tip afișare
LCD - caractere în două culori, Retroiluminare
Număr produs de bază
Caractere afișaj - Înălțime
0,560" (14,20mm)