H7BX-AD1 AC24DC1224
Numărul produsului DigiKey
Z9633-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
H7BX-AD1 AC24DC1224
Descriere
COUNTER LCD 6 CHAR 24V PANEL MT
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Presetare, Totalizator 24V c.a., 12 – 24V c.c. Montare panou
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
H7BX-AD1 AC24DC1224 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip intrare
Fără tensiune, Tensiune
Producător
Omron Automation and Safety
Tip ieșire
Releu, Stare solidă
Serie
Tensiune - Alimentare
24V c.a., 12 – 24V c.c.
Ambalaj
Vrac
Resetare
Extern, Panou frontal, Programabil
Stare piesă
Activ
Dimensiuni decupare panou
Pătrat - 68,00mm x 68,00mm
Tip
Presetare, Totalizator
Tip montare
Montare panou
Mod operare
Sus, Jos, Comandă, Individual, Cvadratură
Stil terminație
Bornă cu șurub
Rată contorizare
30Hz, 5kHz
Protecție la infiltrare
IP54 - Protejat împotriva prafului, Rezistent la apă
Format oră
Temperatură de funcționare
-10°C – 55°C
Număr de caractere pe rând
6, 6
Greutate
Tip afișare
LCD - caractere în două culori, Retroiluminare
Număr produs de bază
Caractere afișaj - Înălțime
0,531" (13,50mm), 0,354" (9,00mm)