E5CB-Q1P AC100-240
Numărul produsului DigiKey
E5CB-Q1PAC100-240-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
E5CB-Q1P AC100-240
Descriere
CONTROL TEMP 100-240V PANEL MNT
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Controler temperatură (RTD) 100 – 240V c.a. Montare panou
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
E5CB-Q1P AC100-240 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip afișare
Led - caractere în două culori
Producător
Omron Automation and Safety
Caractere afișaj - Înălțime
0,638" (16,20mm)
Serie
Tensiune - Alimentare
100 – 240V c.a.
Ambalaj
Cutie
Dimensiuni decupare panou
Pătrat - 45,00mm x 45,00mm
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare panou
Tip
Controler temperatură (RTD)
Stil terminație
Bornă cu șurub
Interval intrare
-200°C – 850°C
Protecție la infiltrare
IP66 - Etanșat împotriva prafului, Rezistent la apă
Tip ieșire
Releu, Tensiune (SSR extern)
Caracteristici
Metodă de control
Pornit/Oprit, Proporțional (PID)
Temperatură de funcționare
-10°C – 55°C