E5AC-RR4A5M-010
Numărul produsului DigiKey
SW1928-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
E5AC-RR4A5M-010
Descriere
CONTROL TEMP/PROC 100-240V PL MT
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Controler de proces și temperatură (RTD, Tip B, E, J, K, L, N, PLII, R, S, T, U, W) 100 – 240V c.a. Montare panou
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
E5AC-RR4A5M-010 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip afișare
LCD - caractere în trei culori, Retroiluminare
Producător
Omron Automation and Safety
Caractere afișaj - Înălțime
0,984" (25,00mm), 0,590" (15,00mm), 0,374" (9,50mm)
Serie
Tensiune - Alimentare
100 – 240V c.a.
Ambalaj
Vrac
Dimensiuni decupare panou
Pătrat - 92,00mm x 92,00mm
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare panou
Tip
Controler de proces și temperatură (RTD, Tip B, E, J, K, L, N, PLII, R, S, T, U, W)
Stil terminație
Bornă cu șurub
Interval intrare
-200°C – 2300°C, 0 – 20mA, 0 – 10V c.c.
Protecție la infiltrare
IP66 - Etanșat împotriva prafului, Rezistent la apă
Tip ieșire
Releu (6)
Caracteristici
Intrare eveniment, Detectare defecțiune încălzitor
Metodă de control
Pornit/Oprit, Proporțional (PID)
Temperatură de funcționare
-10°C – 55°C