E2E-S05S12-WC-C1 2M
Numărul produsului DigiKey
Z6409-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
E2E-S05S12-WC-C1 2M
Descriere
SENSOR PROX INDUCT 1.2MM CYLIND
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Inductiv Senzor de proximitate 0,047" (1,2mm) IP67 Cilindru, Filetat – M5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
E2E-S05S12-WC-C1 2M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Ecranare
Ecranat
Producător
Omron Automation and Safety
Material - Corp
Oțel inoxidabil
Serie
Tensiune - Alimentare
10V – 30V
Ambalaj
Vrac
Stil terminație
Derivații pentru cablu
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Tip senzor
Inductiv
Protecție la infiltrare
IP67
Distanță detectare
0,047" (1,2mm)
Indicator
Led
Tip ieșire
NPN-NO, 3 fire
Pachet/cutie
Cilindru, Filetat – M5
Frecvență răspuns
4kHz