E2B-M18KN16-WP-B1 2M
Numărul produsului DigiKey
Z4194-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
E2B-M18KN16-WP-B1 2M
Descriere
SENSOR PROX INDUCTIVE 16MM CYL
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Inductiv Senzor de proximitate 0,630" (16mm) IP67 Cilindru, Filetat – M18
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
E2B-M18KN16-WP-B1 2M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Ecranare
Fără ecranare
Producător
Omron Automation and Safety
Material - Corp
Alamă placată cu nichel
Serie
Tensiune - Alimentare
10V – 30V
Ambalaj
Vrac
Stil terminație
Derivații pentru cablu
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Tip senzor
Inductiv
Protecție la infiltrare
IP67
Distanță detectare
0,630" (16mm)
Indicator
Led
Tip ieșire
PNP-NO, 3 fire
Pachet/cutie
Cilindru, Filetat – M18
Frecvență răspuns
400Hz