3G3MX2-A2002-V1 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Omron Automation and Safety
În stoc: 0
Fișă de date
Variator de frecvență 240V 1,6A 200 W Cu montare pe carcasă
3G3MX2-A2002-V1
Numărul produsului DigiKey
Z7876-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3G3MX2-A2002-V1
Descriere
VARI FREQ DRIVE 1.6A 240V LOAD
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
3G3MX2-A2002-V1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire
1,6A
Producător
Omron Automation and Safety
Putere electrică - Sarcină
200 W
Serie
Tensiune - Alimentare
200 – 240V c.a.
Ambalaj
Vrac
Interfață
Stare piesă
Inactual
Caracteristici
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Temperatură de funcționare
-10°C – 50°C
Număr de motoare
1
Număr produs de bază
Tensiune - Sarcină
240V