MOD-LCD2.8RTP
Numărul produsului DigiKey
1188-MOD-LCD2.8RTP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MOD-LCD2.8RTP
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.8"
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Rezistent Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color MCU, RGB, SPI 2,8" (71,12mm) 320 x 240 (QVGA)
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Retroiluminare
Led
Producător
Olimex LTD
Pixeli puncte
320 x 240 (QVGA)
Ambalaj
Cutie
Interfață
MCU, RGB, SPI
Stare piesă
Activ
Tip controler
ILI9341V
Tip afișare
TFT – color
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Mod afișare
Transmisiv
Culoare de fundal
Ecran tactil
Rezistent
Dimensiune puncte
0,18mm l x 0,18mm Î
Dimensiune diagonală ecran
2,8" (71,12mm)
Pas puncte
Suprafață de vizualizare
44,80mm l x 60,25mm Î