KAPTON-TAPE10MM
Numărul produsului DigiKey
1188-KAPTON-TAPE10MM-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KAPTON-TAPE10MM
Descriere
TAPE MASKING 0.39"X33YDS
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Mascare Bandă – Adeziv – 0,39" (10,00mm) X 98' (30.0m) 33 yarzi
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Grosime - Căptușeală, suport
Producător
Olimex LTD
Lățime
0,39" (10,00mm)
Ambalaj
Cutie
Lungime
98' (30.0m) 33 yarzi
Stare piesă
Activ
Culoare
Tip bandă
Mascare
Utilizare
Adeziv
Interval de temperatură
Căptușeală, suport
Poliamidă
Început durată de depozitare
Grosime
0,0008" (0,8 mil., 0,020mm)