BUTTON-12MM-GREEN
Numărul produsului DigiKey
1188-BUTTON-12MM-GREEN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BUTTON-12MM-GREEN
Descriere
SWITCH PUSHBUTTON 0.5A 24V
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator cu buton de apăsare – Anti-vandalism, Iluminat Montare panou, Frontal
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Culoare - Dispozitiv de acționare/Capac
Argintiu
Prod.
Tip, culoare iluminare
Led, Verde
Ambalaj
Vrac
Tensiune iluminare (nominală)
3V c.c.
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Papuc lipit
Tip montare
Montare panou, Frontal
Protecție la infiltrare
Cu protecție la praf, impermeabil
Tip
Anti-vandalism, Iluminat
Caracteristici
Circuit
Dimensiuni decupare panou
Circular - 12,00mm diam.
Funcție de comutare
Temperatură de funcționare
Valoare nominală curent (Amp)
500mA (c.c.)
Durată de funcționare mecanică
Valoare nominală tensiune - C.c.
24 V