OWS-091630LA-8B
Numărul produsului DigiKey
3949-OWS-091630LA-8B-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OWS-091630LA-8B
Descriere
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 95DB
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 Ohms Difuzor IoT Difuzor 1 W 100 Hz ~ 20 kHz Parte superioară Dreptunghiular
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OWS-091630LA-8B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Max
1.2 W
Producător
Ole Wolff Electronics Inc
Localizare port
Parte superioară
Ambalaj
Tavă
Formă
Dreptunghiular
Stare piesă
Activ
Material - Con
Plastic
Tehnologie
Magnetic
Material - Magnet
Nd-Fe-B
Tip
Difuzor IoT
Protecție la infiltrare
IP67 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Interval de frecvență
100 Hz ~ 20 kHz
Valori nominale
Frecvență - Auto-rezonanță
800Hz
Terminație
Foaie de arc
Impedanță
8 Ohms
Mărime/Dimensiune
0,630" L x 0,354" l (16,00mm x 9,00mm)
Eficiență - dBA
95,00
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)
Eficiență - Testare
1W/10cm
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Eficiență - Tip
Nivel presiune sunet (SPL)
Valoare nominală distorsionare
10% la 2kHz
Putere - Nominală
1 W