OWR-1026T-32C
Numărul produsului DigiKey
3949-OWR-1026T-32C-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OWR-1026T-32C
Descriere
SPEAKER 32OHM 2MW TOP PT 125.5DB
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32 Ohms Driver căști Difuzor 2 mW 20 Hz ~ 20 kHz Parte superioară Rotund
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OWR-1026T-32C Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Nominală
2 mW
Producător
Ole Wolff Electronics Inc
Localizare port
Parte superioară
Ambalaj
Tavă
Formă
Rotund
Stare piesă
Activ
Material - Con
Plastic
Tehnologie
Magnetic
Material - Magnet
Nd-Fe-B
Tip
Driver căști
Protecție la infiltrare
IP67 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Interval de frecvență
20 Hz ~ 20 kHz
Valori nominale
Frecvență - Auto-rezonanță
200Hz
Terminație
Plăcuțe de lipit
Impedanță
32 Ohms
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Eficiență - dBA
125,5
Înălțime - Montat (Max)
0,130" (3,30mm)
Eficiență - Testare
1mW/10mm
Temperatură de funcționare
-25°C – 60°C