OWICM5025RF-101
Numărul produsului DigiKey
3949-OWICM5025RF-101TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3949-OWICM5025RF-101CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3949-OWICM5025RF-101DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
OWICM5025RF-101
Descriere
CMC 6A 2LN 100 OHM SURFACE MOUNT
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 100 Ohms @ 100 MHz 6A DCR
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Producător
Ole Wolff Electronics Inc
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Alimentare, Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
2
Mărime/Dimensiune
0,189" L x 0,197" l (4,80mm x 5,00mm)
Impedanță la frecvență
100 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,098" (2,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
6A