WHB330FET
WHB330FET
Numărul produsului DigiKey
273-WHB330FETTR-ND - Bandă și mosor (TR)
273-WHB330FETCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
WHB330FET
Descriere
RES 330 OHM 1% 1W AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
330 Ohms ±1% 1W Rezistență axială Axial – Bobinat
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
WHB330FET Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Prod.
Coeficient de temperatură
±20ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Pachet/cutie
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Axial
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,130" diam. x 0,276" L (3,30mm x 7,00mm)