TGHEV1R00FE
Numărul produsului DigiKey
273-TGHEV1R00FE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TGHEV1R00FE
Descriere
100W RESISTOR 1 OHM 1%
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 Ohms ±1% 100W Peliculă groasă Rezistență cu montare pe carcasă
Temperatură de funcționare
-55°C – 130°C
Prod.
Caracteristici
Neinductiv
Serie
Tip acoperire, carcasă
Ceramic
Ambalaj
Cutie
Caracteristică montare
Flanșe
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
1.378" L x 0.669" l (35.00mm x 17.00mm)
Rezistență
1 Ohms
Înălțime - Montat (Max)
0,248" (6,30mm)
Toleranță
±1%
Stil derivații
Conectări rapide
Putere (wați)
100W
Pachet/cutie
Modul
Compoziție
Peliculă groasă
Rată defectare
Coeficient de temperatură
±150ppm/°C