TAP800K390E
Numărul produsului DigiKey
TAP800K390E-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TAP800K390E
Descriere
RES CHAS MNT 390 OHM 10% 800W
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
390 Ohms ±10% 800W Peliculă groasă Rezistență cu montare pe carcasă
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Prod.
Caracteristici
Serie
Tip acoperire, carcasă
Acoperit cu rășină epoxidică
Ambalaj
Vrac
Caracteristică montare
Flanșe
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
2,559" L x 2,362" l (65,00mm x 60,00mm)
Rezistență
390 Ohms
Înălțime - Montat (Max)
1,280" (32,50mm)
Toleranță
±10%
Stil derivații
Cu filet M5
Putere (wați)
800W
Pachet/cutie
Cutie
Compoziție
Peliculă groasă
Rată defectare
Coeficient de temperatură
±150ppm/°C