MOX70034991AZE
Numărul produsului DigiKey
273-MOX70034991AZE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MOX70034991AZE
Descriere
RES 4.99K OHM 0.05% 1/4W AXIAL
Descriere detaliată
4.99 kOhms ±0,05% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial – Peliculă metal
Coeficient de temperatură
5ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,106" diam. x 0,276" L (2,70mm x 7,00mm)