MOX70034001BYE
Numărul produsului DigiKey
273-MOX70034001BYE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MOX70034001BYE
Descriere
RES 4K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Descriere detaliată
4 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial – Peliculă metal
Coeficient de temperatură
10ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
0,106" diam. x 0,276" L (2,70mm x 7,00mm)