MOX70031003BZE
Numărul produsului DigiKey
273-MOX70031003BZE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MOX70031003BZE
Descriere
RES 100K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Descriere detaliată
100 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial – Peliculă metal
Coeficient de temperatură
5ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,106" diam. x 0,276" L (2,70mm x 7,00mm)