MOX70031001BYE
Numărul produsului DigiKey
273-MOX70031001BYE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MOX70031001BYE
Descriere
RES 1K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial – Peliculă metal
Categorie
Caracteristici
Prod.
Coeficient de temperatură
10ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Tavă
Pachet/cutie
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Axial
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,106" diam. x 0,276" L (2,70mm x 7,00mm)