MCS3264R020FER | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | MCS3264R020FER |
Descriere | RES 0.02 OHM 1% 2W 2512 |
Termen de livrare standard al producătorului | 26 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 20 mOhms ±1% 2W Rezistență cip 2512 (6332 metric) Detectare curent, Înveliș de rezistență la foc, Siguranță Element metal |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | MCS3264R020FER Modele |
Categorie | Caracteristici Detectare curent, Înveliș de rezistență la foc, Siguranță |
Prod. | Coeficient de temperatură ±50ppm/°C |
Serie | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C |
Stare piesă Activ | Pachet dispozitiv furnizor |
Rezistență | Mărime/Dimensiune 0,252" L x 0,126" l (6,40mm x 3,20mm) |
Toleranță | Înălțime - Montat (Max) 0,024" (0,60mm) |