MCS3264R020FER
Numărul produsului DigiKey
273-MCS3264R020FERTR-ND - Bandă și mosor (TR)
273-MCS3264R020FERCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
273-MCS3264R020FERDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MCS3264R020FER
Descriere
RES 0.02 OHM 1% 2W 2512
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 mOhms ±1% 2W Rezistență cip 2512 (6332 metric) Detectare curent, Înveliș de rezistență la foc, Siguranță Element metal
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MCS3264R020FER Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Detectare curent, Înveliș de rezistență la foc, Siguranță
Prod.
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
2512 (6332 metric)
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,252" L x 0,126" l (6,40mm x 3,20mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)