MCS1632R030FER
Numărul produsului DigiKey
273-MCS1632R030FERTR-ND - Bandă și mosor (TR)
273-MCS1632R030FERCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
273-MCS1632R030FERDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MCS1632R030FER
Descriere
RES 0.03 OHM 1% 1W 1206
Descriere detaliată
30 mOhms ±1% 1W Rezistență cip 1206 (3216 metric) Detectare curent, Înveliș de rezistență la foc, Siguranță Element metal
Modele EDA/CAD
MCS1632R030FER Modele
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Mărime/Dimensiune
0,130" L x 0,067" l (3,30mm x 1,70mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,033" (0,85mm)