MCS1632R015FER
Numărul produsului DigiKey
273-MCS1632R015FERTR-ND - Bandă și mosor (TR)
273-MCS1632R015FERCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
273-MCS1632R015FERDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MCS1632R015FER
Descriere
RES 0.015 OHM 1% 1W 1206
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 mOhms ±1% 1W Rezistență cip 1206 (3216 metric) Detectare curent, Înveliș de rezistență la foc, Siguranță Element metal
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MCS1632R015FER Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Detectare curent, Înveliș de rezistență la foc, Siguranță
Prod.
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,130" L x 0,067" l (3,30mm x 1,70mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,033" (0,85mm)