L50J25KE
Numărul produsului DigiKey
L50J25KE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L50J25KE
Descriere
RES CHAS MNT 25K OHM 5% 50W
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 kOhms ±5% 50W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
Temperatură de funcționare
-55°C – 350°C
Prod.
Caracteristici
Înveliș de rezistență la foc, Siguranță
Serie
Tip acoperire, carcasă
Acoperit cu email vitros
Ambalaj
Vrac
Caracteristică montare
Suporturi (nu sunt incluse)
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,563" diam. x 4,000" L (14,30mm x 101,60mm)
Rezistență
25 kOhms
Înălțime - Montat (Max)
Toleranță
±5%
Stil derivații
Papuci de lipit
Putere (wați)
50W
Pachet/cutie
Radial, Tubular
Compoziție
Bobinat
Rată defectare
Coeficient de temperatură
±260ppm/°C