L175J250E
Numărul produsului DigiKey
L175J250E-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L175J250E
Descriere
RES CHAS MNT 250 OHM 5% 175W
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
250 Ohms ±5% 175W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
Temperatură de funcționare
-55°C – 350°C
Prod.
Caracteristici
Înveliș de rezistență la foc, Siguranță
Serie
Tip acoperire, carcasă
Acoperit cu email vitros
Ambalaj
Vrac
Caracteristică montare
Suporturi (nu sunt incluse)
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
1,126" diam. x 8,500" L (28,60mm x 215,90mm)
Rezistență
250 Ohms
Înălțime - Montat (Max)
Toleranță
±5%
Stil derivații
Papuci de lipit
Putere (wați)
175W
Pachet/cutie
Radial, Tubular
Compoziție
Bobinat
Rată defectare
Coeficient de temperatură
±260ppm/°C