L100J50RE
Numărul produsului DigiKey
L100J50RE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L100J50RE
Descriere
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 100W
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 Ohms ±5% 100W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
Temperatură de funcționare
-55°C – 350°C
Prod.
Caracteristici
Înveliș de rezistență la foc, Siguranță
Serie
Tip acoperire, carcasă
Acoperit cu email vitros
Ambalaj
Vrac
Caracteristică montare
Suporturi (nu sunt incluse)
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,752" diam. x 6,500" L (19,10mm x 165,10mm)
Rezistență
50 Ohms
Înălțime - Montat (Max)
Toleranță
±5%
Stil derivații
Papuci de lipit
Putere (wați)
100W
Pachet/cutie
Radial, Tubular
Compoziție
Bobinat
Rată defectare
Coeficient de temperatură
±260ppm/°C