KDV12FR120ET | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | KDV12FR120ET |
Descriere | RES 0.12 OHM 1% 1/2W 1206 |
Termen de livrare standard al producătorului | 27 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 120 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Rezistență cip 1206 (3216 metric) Detectare curent Peliculă metal |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | KDV12FR120ET Modele |
Categorie | Coeficient de temperatură ±50ppm/°C |
Prod. | Temperatură de funcționare -55°C – 155°C |
Serie | Pachet/cutie 1206 (3216 metric) |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Pachet dispozitiv furnizor |
Stare piesă Activ | Valori nominale – |
Rezistență | Mărime/Dimensiune 0,133" L x 0,063" l (3,10mm x 1,60mm) |
Toleranță | Înălțime - Montat (Max) 0,026" (0,65mm) |