KDV12FR120ET
Numărul produsului DigiKey
273-KDV12FR120ETTR-ND - Bandă și mosor (TR)
273-KDV12FR120ETCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
273-KDV12FR120ETDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KDV12FR120ET
Descriere
RES 0.12 OHM 1% 1/2W 1206
Descriere detaliată
120 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Rezistență cip 1206 (3216 metric) Detectare curent Peliculă metal
Modele EDA/CAD
KDV12FR120ET Modele
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Mărime/Dimensiune
0,133" L x 0,063" l (3,10mm x 1,60mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,026" (0,65mm)