KDV08FR560ET | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | KDV08FR560ET |
Descriere | RES 0.56 OHM 1% 1/4W 0805 |
Termen de livrare standard al producătorului | 27 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 560 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezistență cip 0805 (2012 metric) Detectare curent Peliculă metal |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | KDV08FR560ET Modele |
Categorie | Coeficient de temperatură ±50ppm/°C |
Prod. | Temperatură de funcționare -55°C – 155°C |
Stare piesă Activ | Valori nominale – |
Rezistență | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm) |
Toleranță | Înălțime - Montat (Max) 0,026" (0,65mm) |