KDV08FR050ET
Numărul produsului DigiKey
273-KDV08FR050ETTR-ND - Bandă și mosor (TR)
273-KDV08FR050ETCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
273-KDV08FR050ETDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KDV08FR050ET
Descriere
RES 0.05 OHM 1% 1/4W 0805
Descriere detaliată
50 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezistență cip 0805 (2012 metric) Detectare curent Peliculă metal
Modele EDA/CAD
KDV08FR050ET Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,026" (0,65mm)