KDV06FR300ET
Numărul produsului DigiKey
273-KDV06FR300ETTR-ND - Bandă și mosor (TR)
273-KDV06FR300ETCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
273-KDV06FR300ETDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KDV06FR300ET
Descriere
RES 0.3 OHM 1% 1/5W 0603
Descriere detaliată
300 mOhms ±1% 0,2W, 1/5W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Detectare curent Peliculă metal
Modele EDA/CAD
KDV06FR300ET Modele
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)