KDV06FR180ET | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | KDV06FR180ET |
Descriere | RES 0.18 OHM 1% 1/5W 0603 |
Termen de livrare standard al producătorului | 27 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 180 mOhms ±1% 0,2W, 1/5W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Detectare curent Peliculă metal |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | KDV06FR180ET Modele |
Categorie | Coeficient de temperatură ±50ppm/°C |
Prod. | Temperatură de funcționare -55°C – 155°C |
Stare piesă Activ | Valori nominale – |
Rezistență | Mărime/Dimensiune 0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm) |
Toleranță | Înălțime - Montat (Max) 0,022" (0,55mm) |