104BA105KDS
Numărul produsului DigiKey
104BA105KDS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
104BA105KDS
Descriere
RES 1M OHM 10% 7W AXIAL
Referință client
Descriere detaliată
1 MOhms ±10% 7W Rezistență axială Axial Rezistent la umezeală, Neinductiv, Rezistență la impuls Ceramic
Categorie
Caracteristici
Rezistent la umezeală, Neinductiv, Rezistență la impuls
Prod.
Coeficient de temperatură
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 230°C
Ambalaj
Cutie
Pachet/cutie
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Axial
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,311" diam. x 4,126" L (7,90mm x 104,80mm)