SA3LAC-P16PFH2-9200 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
ODU
În stoc: 0
Echivalente parametric
ODU
În stoc: 0
Fișă de date
Fișă de date
16 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Sertizare
SA3LAC-P16PFH2-9200
Numărul produsului DigiKey
1907-SA3LAC-P16PFH2-9200-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SA3LAC-P16PFH2-9200
Descriere
STRAIGHT PLUG, STY SA, SER L, SZ
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Prod.
Culoare
Argintiu
Serie
Protecție la infiltrare
IP50 - Protejat împotriva prafului
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Medical (IEC 60601 (2 MOOP/2 MOPP))
Tip conector
Ecranare
Număr de poziţii
16
Valoare nominală curent (Amp)
10A
Dimensiune carcasă - Inserție
3
Valoare nominală tensiune
48V
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
0,315" – 0,362" (8,00mm – 9,20mm)
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Temperatură de funcționare
-40°C – 120°C