SA2LAC-P08PMM2-8200 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Fișă de date
8 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Sertizare
SA2LAC-P08PMM2-8200
Numărul produsului DigiKey
1907-SA2LAC-P08PMM2-8200-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SA2LAC-P08PMM2-8200
Descriere
STRAIGHT PLUG, STY SA, SER L, SZ
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Număr de poziţii
8
Valoare nominală curent (Amp)
10A
Valoare nominală tensiune
48V
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
0,276" – 0,323" (7,00mm – 8,20mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 120°C