SA2KAC-P12PFG2-7500 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Fișă de date
12 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Sertizare
SA2KAC-P12PFG2-7500
Numărul produsului DigiKey
1907-SA2KAC-P12PFG2-7500-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SA2KAC-P12PFG2-7500
Descriere
STRAIGHT PLUG, STY SA, SER K, SZ
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Număr de poziţii
12
Valoare nominală curent (Amp)
7,5A
Valoare nominală tensiune
48V
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
0,276" – 0,295" (7,00mm – 7,50mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 120°C