SA1KAC-P07PFG2-6000
Numărul produsului DigiKey
1907-SA1KAC-P07PFG2-6000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SA1KAC-P07PFG2-6000
Descriere
STRAIGHT PLUG, STY SA, SER K, SZ
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
7 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Sertizare
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Prod.
Culoare
Argintiu
Serie
Protecție la infiltrare
IP50 - Protejat împotriva prafului
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Medical (IEC 60601 (2 MOOP/2 MOPP))
Tip conector
Ecranare
Număr de poziţii
7
Valoare nominală curent (Amp)
7,5A
Dimensiune carcasă - Inserție
1
Valoare nominală tensiune
36V
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
0,217" – 0,236" (5,50mm – 6,00mm)
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Temperatură de funcționare
-40°C – 120°C