S20L0C-P02MJG0-420S
Numărul produsului DigiKey
S20L0C-P02MJG0-420S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S20L0C-P02MJG0-420S
Descriere
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
S20L0C-P02MJG0-420S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Prod.
Culoare
Argintiu
Serie
Protecție la infiltrare
IP50 - Protejat împotriva prafului
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Carcasă posterioară, Reducere a solicitării
Tip conector
Ecranare
Număr de poziţii
2
Valoare nominală curent (Amp)
7,5A
Dimensiune carcasă - Inserție
0
Valoare nominală tensiune
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
0,118" – 0,165" (3,00mm – 4,20mm)
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Temperatură de funcționare
-40°C – 120°C