S11L0C-P03MPH0-6200
Numărul produsului DigiKey
1907-1477-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S11L0C-P03MPH0-6200
Descriere
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
S11L0C-P03MPH0-6200 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Prod.
Culoare
Argintiu
Serie
Protecție la infiltrare
IP50 - Protejat împotriva prafului
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Carcasă posterioară
Tip conector
Ecranare
Număr de poziţii
3
Valoare nominală curent (Amp)
12A
Dimensiune carcasă - Inserție
1
Valoare nominală tensiune
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
0,197" – 0,244" (5,00mm – 6,20mm)
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Temperatură de funcționare
-40°C – 120°C