S10L0C-P05MFG0-2200
Numărul produsului DigiKey
S10L0C-P05MFG0-2200-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S10L0C-P05MFG0-2200
Descriere
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
5 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Categorie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Prod.
Culoare
Argintiu
Serie
Protecție la infiltrare
IP50 - Protejat împotriva prafului
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Carcasă posterioară
Tip conector
Ecranare
Număr de poziţii
5
Valoare nominală curent (Amp)
7,5A
Dimensiune carcasă - Inserție
0
Valoare nominală tensiune
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
0,059" – 0,087" (1,50mm – 2,20mm)
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Temperatură de funcționare
-40°C – 120°C