K10F1C-P05LFG0-4500
Numărul produsului DigiKey
1907-1186-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
K10F1C-P05LFG0-4500
Descriere
CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
Descriere detaliată
5 Poziție conector circular Soclu, Socluri tip mamă Cupă aliaj de lipit
Număr de poziţii
5
Valoare nominală curent (Amp)
7,5A
Deschidere cablu
0,157" – 0,177" (4,00mm – 4,50mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 120°C