K10F1C-P05LFG0-4000
Numărul produsului DigiKey
1907-1185-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
K10F1C-P05LFG0-4000
Descriere
CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
Descriere detaliată
5 Poziție conector circular Soclu, Socluri tip mamă Cupă aliaj de lipit
Număr de poziţii
5
Valoare nominală curent (Amp)
7,5A
Deschidere cablu
0,138" – 0,157" (3,50mm – 4,00mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 120°C