K10F1C-P03LJG0-5000
Numărul produsului DigiKey
1907-1184-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
K10F1C-P03LJG0-5000
Descriere
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3 Poziție conector circular Soclu, Socluri tip mamă Cupă aliaj de lipit
Categorie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Prod.
Culoare
Argintiu
Serie
Protecție la infiltrare
IP50 - Protejat împotriva prafului
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Carcasă posterioară
Tip conector
Ecranare
Număr de poziţii
3
Valoare nominală curent (Amp)
7,5A
Dimensiune carcasă - Inserție
0
Valoare nominală tensiune
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
0,177" – 0,197" (4,50mm – 5,00mm)
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Temperatură de funcționare
-40°C – 120°C