G82YAR-P19UF00-000L nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
19 Poziție conector circular Soclu, Socluri tip mamă Aliaj de lipit
ODU Expert Talk: ODU Military First Mate Last Break
G82YAR-P19UF00-000L
Numărul produsului DigiKey
1907-1671-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G82YAR-P19UF00-000L
Descriere
CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
G82YAR-P19UF00-000L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Prod.
Culoare
Negru
Serie
Protecție la infiltrare
IP68/IP69K - Protejat împotriva prafului, rezistent la apă, impermeabil
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip conector
Ecranare
Număr de poziţii
19
Valoare nominală curent (Amp)
5A per contact
Dimensiune carcasă - Inserție
2
Valoare nominală tensiune
333V
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
Tip montare
Montare panou, Orificiu străpuns
Temperatură de funcționare
-51°C – 125°C