C10WAM-PM7XMM0-0000
Numărul produsului DigiKey
1907-C10WAM-PM7XMM0-0000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
C10WAM-PM7XMM0-0000
Descriere
ODU AMC HIGH-DENSITY SIZE 0 SCRE
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
7 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Categorie
Material carcasă
Aliaj de cupru
Prod.
Finisaj carcasă
Ruteniu peste nichel fără electroliți
Serie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Ambalaj
Cutie
Culoare
Negru, Argintiu
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
IP68/IP69K - Protejat împotriva prafului, rezistent la apă, impermeabil
Tip conector
Valoare nominală inflamabilitate material
Număr de poziţii
7
Caracteristici
Carcasă posterioară
Grad
Ecranare
Calificare
Valoare nominală curent (Amp)
1A, 10A
Dimensiune carcasă - Inserție
0
Valoare nominală tensiune
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
0,126" – 0,276" (3,20mm – 7,00mm)
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Temperatură de funcționare
-51°C – 125°C