MRF101AN
Numărul produsului DigiKey
568-14751-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MRF101AN
Descriere
RF MOSFET LDMOS 50V TO220-3
Referință client
Descriere detaliată
Mosfet RF 50 V 100 mA 1,8MHz – 250MHz 21,1dB 115W TO-220-3
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Valoare nominală curent (Amp)
10µA
Producător
NXP USA Inc.
Valoare zgomot
Ambalaj
Tub
Curent - Test
100 mA
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Putere - Ieșire
115W
Tehnologie
LDMOS
Tensiune - Nominală
133 V
Frecvență
1,8MHz – 250MHz
Pachet/cutie
TO-220-3
Amplificare
21,1dB
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220-3
Tensiune - Test
50 V