MPC5554MZP132
Numărul produsului DigiKey
MPC5554MZP132-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MPC5554MZP132
Descriere
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 416PBGA
Referință client
Descriere detaliată
e200z6 MPC55xx Qorivva CI microcontroler 32bit 132MHz 2MB (2M x 8) FLASH 416-PBGA (27x27)
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
64K x 8
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,35V – 1,65V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 40x12b
Procesor
e200z6
Tip oscilator
Extern
Dimensiune nucleu
32bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Viteză
132MHz