MKL36Z256VLH4
Numărul produsului DigiKey
MKL36Z256VLH4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MKL36Z256VLH4
Descriere
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M0+ Kinetis KL3 CI microcontroler 32bit 48MHz 256kB (256K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MKL36Z256VLH4 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
32K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,71V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D – 16bit; D/A – 12bit
Procesor
ARM® Cortex®-M0+
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
32bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (TA)
Viteză
48MHz